TVP S.A o/Katowice, ul. Telewizyjna 1, 40-151 Katowice

KONTAKT Z REDAKCJĄ AKTUALNOŚCI: 605 605 800
e-mail: aktualnosci@tvp.pl

Centrala telefoniczna TVP Katowice
telefon: (32) 2595-200

Dyrektor - Redaktor Naczelny
TOMASZ SZYMBORSKI

sekretariat.katowice@tvp.pl
telefon: (32) 2595-280

Sekretarz Programu
Aleksandra Fudala

telefon: (32) 2595-481

Redakcja Aktualności:
aktualnosci@tvp.pl
telefon: (32) 2595-600
605 605 800


Redaktor odpowiedzialny - Sekcja Audycji Informacyjnych
Grzegorz Sopniewski

grzegorz.sopniewski@tvp.pl
telefon: (32) 259-56-00

Regionalna Agencja Producencka
kierownik Maciej Wojciechowski

telefon: (32) 259-53-63

Biuro Reklamy i Marketingu
kierownik Joanna Pietrzyba-Waszczak
joanna.waszczak@tvp.pl
reklama.katowice@tvp.pl
telefon: (32) 2595-555

Telegazeta i Internet
telegazeta.katowice@tvp.pl
telefon: (32) 2595-300

Koncert życzeń
(32) 2595-575

Organizatorów imprez, zainteresowanych patronatem medialnym TVP Katowice prosimy o kontakt z Sekretarzem Programu TVP Katowice lub Sekretariatem Programowym.

Kontakt:
Ewa Smak
Sekretariat Programowy
Telefon: (32) 25-95-273
ewa.smak@tvp.pl

Adres pocztowy:
TVP S.A o/Katowice
ul. Telewizyjna 1
Skrytka pocztowa 326 40-151 Katowice

REDAKCJE TERENOWE:

BIELSKO–BIAŁA
(w Budynku Akademii Techniczno-Humanistycznej)
ul. Willowa 2
43-309 Bielsko-Biała
bielsko@tvp.pl
ireneusz.kaznocha@tvp.pl
anna.szafranska@tvp.pl

CZĘSTOCHOWA
Ul. Dekabrystów nr 26/30
w DS. „Maluch” Politechniki Częstochowskiej
42-200 Częstochowa
czestochowa@tvp.pl
anna.migalska@tvp.pl
katarzyna.pieronska@tvp.pl

RYBNIK
ul. Kościuszki 54
44-200 Rybnik
Tel. (32) 429-58-04
Fax (32) 429-58-05
rybnik@tvp.pl
artur.charendarczyk@tvp.pl


piotr.kulis@tvp.pl